Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zde je ke stažení kalendář LMK Odry pro rok 2009

  

 31.12.2008 - Silvestrovské polétání

S letošním rokem se rozloučíme na Silvestra od 10:00 hod na letišti. Počasí by mělo být sice mrazivé, ale jinak celkem dobré, tak modely, teplé oblečení a něco na vnitřní zahřátí s sebou.

  

 25.10.2008 - Zavírání letiště

Počasí super, lítání super, bezvětří super, nálada super, pivo super, táborák super, buřty super. Kdo se nedostavil může litovat.  

Fotogalerie - Martin

 

 20. - 25.10.2008 - Výstava modelů

Ve spolupráci s Městskou galerií v Odrách uspořádal náš klub výstavu leteckých modelů, která je přístupná pro širokou veřejnost 20. - 24.10. od 8:00 do 17:00 hod a 25.10. od 8:30 do 11:30 hod. Pár fotografií z přípravy je k vidění zde.

Fotogalerie - Martin

12. - 14.9.2008 - 3. ročník Model Show Odry

Další ročník Model Show Odry máme úspěšně za sebou. Vše proběhlo tak, jak mělo, jen škoda, že se potvrdila "stálost" zářijového počasí - stále foukal silný nárazový vítr. Z pilotů, kteří přijeli předvést své modely a umění je ovládat, byla jen třetina odvážných poprat se s větrnými poryvy. Poděkování patří všem, kteří i přes nepřízeň počasí přijeli a také všem, kteří se podíleli na přípravách. Zvláštní poděkování za to, že se diváci měli na co dívat patří Rosťovi Radovi za nejvíce odlétaných minut a panu Sládkovi, který nám předváděl pilotní umění se svým 3m "drobkem".

O akci napsali - Deník, Jiří Šindler st.

 Fotogalerie - Martin, Jiří Karola, Jiří Šindler st.

  

 

 20.8.2008 - Red Bull Air Race

Výlet do Budapešti za dospělými akrobaty. Kromě samotného závodu bylo k vidění i několik dalších leteckých vystoupení jednotlivců i akrobatických skupin. Nejzajímavější bylo vzdušné představení akrobatického vrtulníku, který předvedl téměř všechny základní akrobatické obraty včetně krátkého visu na zádech. Jde vidět, že se od nás modelářů začínají učit.

Fotogalerie - Martin

 

14.6.2008 - Bad DAY for Luftwafe

Za LMK Odry děkuji všem účastníků za to, že přijeli do neznámého prostředí a předvedli obdivuhodné výkony při vzdušných soubojích.

Michal

A jak to všechno dopadlo?  Posuďte sami:

- výsledková listina

- fotogalerie Milan, Juráš, Paťas, Martin

- Paťasův komentář k průběhu akce